Zahajujeme přihlášení do 5. ročníku

5. ročník Pístovického cyklokapra zahajuje zvýhodněné přihlášky již od 1. 4. 2024. Neváhejte a využijte slevněné startovné na www.pistovicky-cyklokapr.cz

 

Novinkou tohoto roku je změna soutěže družstev a to na soutěž firemních týmů s možností nejenom reprezentovat vybranou firmu, ale i to, že každá takto přihlášená firma v rámci závodu o Pístovického cyklokapra může de fakto uspořádat svůj vlastní firemní závod. Více v propozicích.

Pokud se chce závodník účastnit soutěže firemních teamů, přihlásí se do soutěže jednotlivců a  v přihlášce zatrhne položku „firemní týmy“ a do položky TÝM napíše název FIRMY, kterou bude reprezentovat. Soutěž firemních týmů je vypsána pouze pro MTB závod a součástí týmu je neomezený počet závodníků či závodnic, minimálně však 6 (viz propozice), kdy z toho nejrychlejší 4 budou hodnoceny pro soutěž týmů.   

 

V rámci vyplňování přihlášky do „family jízdy“ upozorňujeme, že bude nutné vybrat druh kola tak, aby i na „certifikátu“, který každý účastník obdrží bylo zřejmé na jakém kole trasu absolvoval….