3. Ročník a zase jsme šlápli do pedálů

Od května do září a další ročník je za námi

První nadšení přišlo okamžitě po spuštění přihlášek o půlnoci, kdy se skupinka nedočkavých nadšenců přihlásila v rámci pár minut, to nás velice potěšilo a vykouzlilo úsměv na tváři.
V následujících měsícíh až do září se nám plnil seznam přihlášených velice krásným tempem. Nastřádalo se vás tam více jak 360. Spousta lidí se přišla registrovat v den závodu a díky vašemu velikému zájmu měl 3. ročník rekordní účast závodníků, konkrétně z cíle vyrazilo 380 cyklistů.

Počasí nám tento rok vyšlo jen tak tak. Už při závodě trochu sprchlo a místy dle závodníků padaly i kroupy. Poté se počasí uklidnilo až do vyhlášení poslední ceny naší tomboly - kola Bianchi od Cyklo Bestu. Bohužel jsme kvůli počasí zrušili hudební vystoupení, tak snad příští rok vyjde jak počasí, tak i hudební vystoupení.

Celkově jsme se závodem již po 3. velice spokojeni. Váš zájem, vaše nadšené úsměvy před závodem, vaše unavené a vyčerpané úsměvy po závodě v cíli. To vše nás naplňuje a kouzlí na oplátku úsměv nám na naší tváři. Doufám, že to dotáhneme společně co nejdál. Tak co? Už trénujete na 4. ročník?

Za celý organizační tým Pístovického Cyklokapra chceme poděkovat, že v tom jedete s námi!